No Event
No Event
No Event
Sat Oct 14
12:00 pm
at Kenyon Swimming Relays 2nd Place
in Gambier, Ohio
Sat Oct 14
12:00 pm
Denison Diving Relays
in Granville, Ohio
Sat Oct 21
1:00 pm
Eastern Michigan L, 187.5-111.5
Granville, Ohio
Fri Nov 03
6:00 pm
at Ohio State L, 200-90
in Columbus, Ohio
Sat Nov 04
1:00 pm
Xavier W, 171-86
in Granville, Ohio
Sat Nov 11
10:00 am
at Kenyon W, 186-112
in Gambier, Ohio
Thu Nov 30
10:30 am / 6:30 pm
at Miami Invitational
in Oxford, Ohio
Fri Dec 01
10:30 am / 6:30 pm
at Miami Invitational
in Oxford, Ohio
Sat Dec 02
10:30 am / 6:30 pm
at Miami Invitational
in Oxford, Ohio
Mon Jan 15
at IUPUI
in Indianapolis, Ind.
Fri Jan 19
6:00 pm
at Pittsburgh
in Pittsburgh, Pa.
Sat Jan 20
1:00 pm
at Johns Hopkins
in Pittsburgh, Pa.
Sat Jan 20
1:00 pm
at Carnegie Mellon
in Pittsburgh, Pa.
Sat Feb 03
10:00 am
Ohio Wesleyan
Granville, Ohio
Wed Feb 14
6:30 pm
NCAC Championship
in Granville, Ohio
Thu Feb 15
10:30 am / 6:30 pm
NCAC Championship
in Granville, Ohio
Fri Feb 16
10:30 am / 6:30 pm
NCAC Championship
in Granville, Ohio
Sat Feb 17
10:30 am / 6:30 pm
NCAC Championship
in Granville, Ohio
Sat Feb 24
12:30 pm
at Kenyon Invitational
in Gambier, Ohio
No Event
No Event
Previous Next View Full Schedule

Licensed to Trumbull Aquatic Center - Site License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/21/2017 03:30 PM
              Denison University vs. Eastern Michigan University               
                  Denison University-Trumbull Aquatics Center                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denison University-OH  'A'                             NT    1:44.76   11  
     1) Kirby, Casey                    2) Kustritz, Kt                   
     3) Hopkins, Maddie                 4) Nutter, Gabriella              
                  27.08       55.15 (28.07)     1:21.16 (26.01)     1:44.76 (23.60)
  2 Eastern Michigan University-MI  'A'                    NT    1:44.95    4  
     1) Young, Claire                   2) Duncan, Delaney                
     3) Vrcic, Dora                     4) Johnston, Stephanie            
                  26.82       56.16 (29.34)     1:21.50 (25.34)     1:44.95 (23.45)
  3 Eastern Michigan University-MI  'B'                    NT    1:47.76    2  
     1) Liberman, Michelle              2) Jones, Carlee                  
     3) Staver, Ali                     4) Walker, Chase                  
                  26.32       57.40 (31.08)     1:23.42 (26.02)     1:47.76 (24.34)
  4 Denison University-OH  'B'                             NT    1:47.77  
     1) Le, Angela                      2) Mesaros, Kate                  
     3) Whelan, Zoe                     4) Chiappe, Mia                   
                  27.18       56.72 (29.54)     1:23.41 (26.69)     1:47.77 (24.36)
  5 Denison University-OH  'C'                             NT   x1:51.44  
     1) Horton, Bridget                 2) Higdon, Ellen                  
     3) Garza, Halli                    4) Morrison, Michaela             
                  28.62       59.55 (30.93)     1:26.97 (27.42)     1:51.44 (24.47)
  6 Denison University-OH  'D'                             NT   x1:51.93  
     1) Kurkjian, Jacq                  2) Stevens, Ellesse               
     3) Jorn, Eva                       4) Javens, Devin                  
                  28.47     1:00.10 (31.63)     1:26.59 (26.49)     1:51.93 (25.34)
  7 Eastern Michigan University-MI  'D'                    NT   x1:52.36  
     1) Stewart, Avrie                  2) Ortiz, Arianna                 
     3) Sutherlin, Kylie                4) Newell, Hannah                 
                  28.17     1:00.43 (32.26)     1:26.93 (26.50)     1:52.36 (25.43)
  8 Eastern Michigan University-MI  'C'                    NT   x1:52.74  
     1) Hofmann, Riley                  2) Staffeldt, Meike               
     3) Desnoyers, Emilie               4) Saddler, Abby                  
                  28.79     1:00.32 (31.53)     1:27.41 (27.09)     1:52.74 (25.33)
 -- Denison University-OH  'E'                             NT   X1:54.01  
     1) Rusinko, Hannah                 2) Byerly, Kaila                  
     3) Price, Samantha                 4) Hsu, Erica                     
                  28.42     1:01.33 (32.91)     1:28.90 (27.57)     1:54.01 (25.11)
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eastern Michigan University-MI  'A'                    NT    1:32.53   11  
     1) Burton, Logan                   2) Tsenkov, Matthew               
     3) Johnson, Connor                 4) Swift, Carter                  
                  22.98       49.30 (26.32)     1:11.55 (22.25)     1:32.53 (20.98)
  2 Denison University-OH  'A'                             NT    1:32.69    4  
     1) Clear, Carson                   2) Foster-Smith, Tiernan          
     3) Marsden-Readford, Liam          4) Wagner, Zach                   
                  23.90       49.84 (25.94)     1:12.39 (22.55)     1:32.69 (20.30)
  3 Eastern Michigan University-MI  'B'                    NT    1:33.61    2  
     1) Kawaguchi, Tosh                 2) Brooks, Ben                    
     3) Tyson, Jake                     4) Hoch, Alec                     
                  23.51       49.82 (26.31)     1:12.66 (22.84)     1:33.61 (20.95)
  4 Denison University-OH  'B'                             NT    1:34.33  
     1) Desmet, P.J.                    2) Ball, Jake                     
     3) Fox, Kenny                      4) Senior, Kymani                 
                  24.16       50.87 (26.71)     1:13.21 (22.34)     1:34.33 (21.12)
  5 Eastern Michigan University-MI  'D'                    NT   x1:35.57  
     1) O'Shea, Chris                   2) Gingher, Ben                   
     3) Saladin, Parker                 4) Krusinski, Mark                
                  24.65       51.19 (26.54)     1:14.04 (22.85)     1:35.57 (21.53)
  6 Denison University-OH  'C'                             NT   x1:35.76  
     1) Wesseling, Jason                2) Stevenson, Ryan                
     3) McHugh, Matt                    4) Carlson, Alec                  
                  24.59       51.46 (26.87)     1:14.40 (22.94)     1:35.76 (21.36)
  7 Eastern Michigan University-MI  'C'                    NT   x1:36.77  
     1) Perez, Ricky                    2) Hendry, Aaron                  
     3) Segal, Matan                    4) Torres, Andrew                 
                  24.30       51.48 (27.18)     1:14.98 (23.50)     1:36.77 (21.79)
  8 Denison University-OH  'D'                             NT   x1:37.96  
     1) Wang, Bebe                      2) Von Der Lippe, Jake            
     3) Swanson, Brandt                 4) Hohm, Stuart                   
                  24.77       52.93 (28.16)     1:16.48 (23.55)     1:37.96 (21.48)
 -- Denison University-OH  'E'                             NT   X1:38.22  
     1) Froemming, Nicholas             2) O'Malley, Sam                  
     3) Weicht, Brett                   4) Schulten, Trent                
                  25.10       53.32 (28.22)     1:16.81 (23.49)     1:38.22 (21.41)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swartz, Nicole               Eastern Mich-MI           NT   10:21.89    9  
                  28.62       59.37 (30.75)     1:30.48 (31.11)     2:01.77 (31.29)
        2:33.12 (31.35)     3:04.65 (31.53)     3:36.12 (31.47)     4:07.21 (31.09)
        4:38.59 (31.38)     5:09.80 (31.21)     5:40.95 (31.15)     6:12.31 (31.36)
        6:43.70 (31.39)     7:15.10 (31.40)     7:46.47 (31.37)     8:17.96 (31.49)
        8:49.24 (31.28)     9:20.52 (31.28)     9:51.73 (31.21)    10:21.89 (30.16)
  2 Zaravella, Natalie           Denison-OH                NT   10:40.78    4  
                  29.60     1:01.32 (31.72)     1:33.60 (32.28)     2:06.09 (32.49)
        2:38.43 (32.34)     3:10.49 (32.06)     3:42.83 (32.34)     4:15.17 (32.34)
        4:47.30 (32.13)     5:19.71 (32.41)     5:51.68 (31.97)     6:23.89 (32.21)
        6:55.91 (32.02)     7:28.10 (32.19)     8:00.37 (32.27)     8:32.61 (32.24)
        9:04.75 (32.14)     9:36.91 (32.16)    10:09.17 (32.26)    10:40.78 (31.61)
  3 Rapien, Abby                 Eastern Mich-MI           NT   10:43.70    3  
                  29.38     1:01.07 (31.69)     1:33.18 (32.11)     2:05.34 (32.16)
        2:37.59 (32.25)     3:10.13 (32.54)     3:42.73 (32.60)     4:15.19 (32.46)
        4:47.85 (32.66)     5:20.25 (32.40)     5:52.96 (32.71)     6:25.48 (32.52)
        6:57.77 (32.29)     7:30.23 (32.46)     8:02.68 (32.45)     8:35.16 (32.48)
        9:07.56 (32.40)     9:40.10 (32.54)    10:12.31 (32.21)    10:43.70 (31.39)
  4 Scanlan, Kaitie              Eastern Mich-MI           NT   10:48.34    2  
                  29.54     1:01.29 (31.75)     1:33.78 (32.49)     2:06.43 (32.65)
        2:39.33 (32.90)     3:11.83 (32.50)     3:44.32 (32.49)     4:16.93 (32.61)
        4:49.44 (32.51)     5:22.08 (32.64)     5:54.26 (32.18)     6:26.66 (32.40)
        6:59.38 (32.72)     7:32.21 (32.83)     8:05.02 (32.81)     8:38.18 (33.16)
        9:11.38 (33.20)     9:43.93 (32.55)    10:16.64 (32.71)    10:48.34 (31.70)
  5 Wickman, Logan               Denison-OH                NT   10:50.53    1  
                  29.07     1:00.94 (31.87)     1:33.51 (32.57)     2:05.95 (32.44)
        2:38.31 (32.36)     3:10.89 (32.58)     3:43.47 (32.58)     4:16.25 (32.78)
        4:49.04 (32.79)     5:22.00 (32.96)     5:55.11 (33.11)     6:28.03 (32.92)
        7:01.26 (33.23)     7:34.15 (32.89)     8:07.43 (33.28)     8:40.16 (32.73)
        9:12.85 (32.69)     9:45.66 (32.81)    10:18.53 (32.87)    10:50.53 (32.00)
  6 Lenz, Sydney                 Denison-OH                NT   10:52.21  
                  30.44     1:02.89 (32.45)     1:35.56 (32.67)     2:08.28 (32.72)
        2:40.71 (32.43)     3:13.40 (32.69)     3:46.20 (32.80)     4:19.03 (32.83)
        4:51.81 (32.78)     5:24.68 (32.87)     5:57.43 (32.75)     6:30.33 (32.90)
        7:03.14 (32.81)     7:36.12 (32.98)     8:08.97 (32.85)     8:41.85 (32.88)
        9:14.67 (32.82)     9:47.42 (32.75)    10:20.27 (32.85)    10:52.21 (31.94)
  7 Da Costa, Marcella           Eastern Mich-MI           NT  x10:55.32  
                  29.58     1:01.28 (31.70)     1:33.67 (32.39)     2:06.27 (32.60)
        2:38.75 (32.48)     3:11.04 (32.29)     3:43.54 (32.50)     4:16.19 (32.65)
        4:49.12 (32.93)     5:22.15 (33.03)     5:55.47 (33.32)     6:28.76 (33.29)
        7:02.10 (33.34)     7:35.54 (33.44)     8:09.01 (33.47)     8:42.23 (33.22)
        9:15.77 (33.54)     9:49.36 (33.59)    10:22.68 (33.32)    10:55.32 (32.64)
  8 Colville, Caroline           Denison-OH                NT  x11:05.54  
                  30.27     1:02.27 (32.00)     1:35.03 (32.76)     2:08.25 (33.22)
        2:41.64 (33.39)     3:15.25 (33.61)     3:48.82 (33.57)     4:22.35 (33.53)
        4:56.03 (33.68)     5:29.95 (33.92)     6:03.11 (33.16)     6:36.68 (33.57)
        7:10.60 (33.92)     7:44.64 (34.04)     8:18.13 (33.49)     8:51.71 (33.58)
        9:25.37 (33.66)     9:58.86 (33.49)    10:32.48 (33.62)    11:05.54 (33.06)
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hedman, Matthew              Denison-OH                NT    9:34.45    9  
                  26.19       54.50 (28.31)     1:23.16 (28.66)     1:51.96 (28.80)
        2:21.06 (29.10)     2:50.05 (28.99)     3:18.84 (28.79)     3:47.87 (29.03)
        4:17.02 (29.15)     4:46.23 (29.21)     5:15.12 (28.89)     5:44.06 (28.94)
        6:12.97 (28.91)     6:42.18 (29.21)     7:11.02 (28.84)     7:40.03 (29.01)
        8:09.00 (28.97)     8:38.21 (29.21)     9:07.06 (28.85)     9:34.45 (27.39)
  2 Olmos, Tanner                Eastern Mich-MI           NT    9:45.02    4  
                  26.86       56.30 (29.44)     1:26.11 (29.81)     1:55.94 (29.83)
        2:25.74 (29.80)     2:55.54 (29.80)     3:25.05 (29.51)     3:54.57 (29.52)
        4:23.88 (29.31)     4:53.37 (29.49)     5:23.03 (29.66)     5:52.80 (29.77)
        6:22.32 (29.52)     6:51.91 (29.59)     7:21.52 (29.61)     7:50.95 (29.43)
        8:19.96 (29.01)     8:48.72 (28.76)     9:17.13 (28.41)     9:45.02 (27.89)
  3 Baker, James                 Denison-OH                NT    9:50.87    3  
                  26.41       55.87 (29.46)     1:25.78 (29.91)     1:56.16 (30.38)
        2:26.00 (29.84)     2:56.00 (30.00)     3:26.24 (30.24)     3:56.09 (29.85)
        4:26.20 (30.11)     4:56.25 (30.05)     5:26.05 (29.80)     5:55.95 (29.90)
        6:25.88 (29.93)     6:55.69 (29.81)     7:25.46 (29.77)     7:55.57 (30.11)
        8:25.13 (29.56)     8:54.39 (29.26)     9:23.15 (28.76)     9:50.87 (27.72)
  4 Stauffer, John               Denison-OH                NT    9:52.47    2  
                  26.53       55.51 (28.98)     1:24.97 (29.46)     1:54.89 (29.92)
        2:24.88 (29.99)     2:54.46 (29.58)     3:24.22 (29.76)     3:54.02 (29.80)
        4:23.92 (29.90)     4:53.87 (29.95)     5:23.87 (30.00)     5:53.91 (30.04)
        6:23.97 (30.06)     6:54.05 (30.08)     7:24.03 (29.98)     7:53.84 (29.81)
        8:23.68 (29.84)     8:53.71 (30.03)     9:23.60 (29.89)     9:52.47 (28.87)
  5 Arrieta, Alex                Eastern Mich-MI           NT    9:55.07    1  
                  26.05       54.63 (28.58)     1:23.49 (28.86)     1:52.62 (29.13)
        2:21.76 (29.14)     2:51.03 (29.27)     3:20.59 (29.56)     3:50.45 (29.86)
        4:20.46 (30.01)     4:50.84 (30.38)     5:21.32 (30.48)     5:51.92 (30.60)
        6:22.57 (30.65)     6:53.47 (30.90)     7:24.44 (30.97)     7:55.56 (31.12)
        8:26.41 (30.85)     8:56.87 (30.46)     9:25.87 (29.00)     9:55.07 (29.20)
  6 Smith, Corey                 Eastern Mich-MI           NT    9:55.45  
                  25.73       54.84 (29.11)     1:24.27 (29.43)     1:54.07 (29.80)
        2:24.08 (30.01)     2:53.81 (29.73)     3:23.53 (29.72)     3:53.30 (29.77)
        4:23.53 (30.23)     4:53.92 (30.39)     5:24.06 (30.14)     5:54.34 (30.28)
        6:24.51 (30.17)     6:54.78 (30.27)     7:25.09 (30.31)     7:55.38 (30.29)
        8:25.31 (29.93)     8:55.64 (30.33)     9:26.12 (30.48)     9:55.45 (29.33)
  7 Burdick, Ben                 Denison-OH                NT  x10:00.16  
                  27.05       56.70 (29.65)     1:26.73 (30.03)     1:57.08 (30.35)
        2:27.06 (29.98)     2:57.15 (30.09)     3:27.35 (30.20)     3:57.76 (30.41)
        4:28.08 (30.32)     4:58.41 (30.33)     5:28.72 (30.31)     5:59.25 (30.53)
        6:29.62 (30.37)     7:00.02 (30.40)     7:30.38 (30.36)     8:00.77 (30.39)
        8:31.03 (30.26)     9:01.18 (30.15)     9:31.09 (29.91)    10:00.16 (29.07)
  8 Ehrman, Jacob                Eastern Mich-MI           NT  x10:08.06  
                  26.76       56.10 (29.34)     1:26.07 (29.97)     1:56.58 (30.51)
        2:27.23 (30.65)     2:57.48 (30.25)     3:28.10 (30.62)     3:58.83 (30.73)
        4:29.16 (30.33)     5:00.28 (31.12)     5:31.42 (31.14)     6:01.85 (30.43)
        6:32.44 (30.59)     7:03.94 (31.50)     7:35.05 (31.11)     8:06.79 (31.74)
        8:36.95 (30.16)     9:07.66 (30.71)     9:38.30 (30.64)    10:08.06 (29.76)
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swartz, Nicole               Eastern Mich-MI           NT    1:54.59    9  
                  27.23       56.52 (29.29)     1:25.66 (29.14)     1:54.59 (28.93)
  2 Armstrong-Grant, Amelia      Eastern Mich-MI           NT    1:54.71    4  
                  26.72       55.62 (28.90)     1:25.19 (29.57)     1:54.71 (29.52)
  3 Marion, Marissa              Eastern Mich-MI           NT    1:55.63    3  
                  26.89       56.18 (29.29)     1:25.91 (29.73)     1:55.63 (29.72)
  4 Hsu, Erica                   Denison-OH                NT    1:56.16    2  
                  27.60       57.15 (29.55)     1:26.68 (29.53)     1:56.16 (29.48)
  5 Rusinko, Hannah              Denison-OH                NT    1:57.98    1  
                  27.93       58.03 (30.10)     1:28.12 (30.09)     1:57.98 (29.86)
  6 Shugarman, Alyssa            Eastern Mich-MI           NT   x1:58.90  
                  27.76       57.49 (29.73)     1:28.09 (30.60)     1:58.90 (30.81)
  7 Javens, Devin                Denison-OH                NT    1:59.05  
                  28.15       58.82 (30.67)     1:28.56 (29.74)     1:59.05 (30.49)
  8 Nugent, Haley                Denison-OH                NT   x2:01.70  
                  28.98       59.13 (30.15)     1:30.14 (31.01)     2:01.70 (31.56)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hohm, Stuart                 Denison-OH                NT    1:41.08    9  
                  23.76       49.85 (26.09)     1:15.46 (25.61)     1:41.08 (25.62)
  2 Kawaguchi, Tosh              Eastern Mich-MI           NT    1:41.13    4  
                  23.63       49.31 (25.68)     1:15.24 (25.93)     1:41.13 (25.89)
  3 Burton, Logan                Eastern Mich-MI           NT    1:41.69    3  
                  24.01       50.12 (26.11)     1:15.89 (25.77)     1:41.69 (25.80)
  4 Dauksher, Walt               Denison-OH                NT    1:41.71    2  
                  24.49       50.81 (26.32)     1:16.56 (25.75)     1:41.71 (25.15)
  5 Stevenson, Ryan              Denison-OH                NT    1:42.04    1  
                  24.40       50.57 (26.17)     1:16.26 (25.69)     1:42.04 (25.78)
  6 Horton, Drake                Denison-OH                NT   x1:44.27  
                  24.61       51.25 (26.64)     1:17.51 (26.26)     1:44.27 (26.76)
  7 Maxwell, Gus                 Eastern Mich-MI           NT    1:49.13  
                  24.79       52.25 (27.46)     1:20.66 (28.41)     1:49.13 (28.47)
  8 Krusinski, Mark              Eastern Mich-MI           NT   x1:49.66  
                  24.92       52.71 (27.79)     1:21.52 (28.81)     1:49.66 (28.14)
 -- Sigloh, Chas                 Denison-OH                NT   X1:50.48  
                  25.44       53.25 (27.81)     1:22.00 (28.75)     1:50.48 (28.48)
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gavigan, Casey               Eastern Mich-MI           NT      56.42    9  
                  27.54       56.42 (28.88)                                        
  2 Young, Claire                Eastern Mich-MI           NT      56.84    4  
                  27.41       56.84 (29.43)                                        
  3 Kirby, Casey                 Denison-OH                NT      57.95    3  
                  27.89       57.95 (30.06)                                        
  4 Vrcic, Dora                  Eastern Mich-MI           NT      58.99    2  
                  28.55       58.99 (30.44)                                        
  5 Horton, Bridget              Denison-OH                NT      59.49    1  
                  29.10       59.49 (30.39)                                        
  6 Stewart, Avrie               Eastern Mich-MI           NT     x59.50  
                  29.23       59.50 (30.27)                                        
  7 Le, Angela                   Denison-OH                NT      59.76  
                  28.93       59.76 (30.83)                                        
  8 Kurkjian, Jacq               Denison-OH                NT   x1:00.41  
                  29.57     1:00.41 (30.84)                                        
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Segal, Matan                 Eastern Mich-MI           NT      51.35    9  
                  24.99       51.35 (26.36)                                        
  2 Wang, Bebe                   Denison-OH                NT      51.62    4  
                  25.30       51.62 (26.32)                                        
  3 Wesseling, Jason             Denison-OH                NT      51.98    3  
                  25.70       51.98 (26.28)                                        
  4 Martin, Matt                 Eastern Mich-MI           NT      52.54    2  
                  25.37       52.54 (27.17)                                        
  5 O'Shea, Chris                Eastern Mich-MI           NT      52.70    1  
                  25.76       52.70 (26.94)                                        
  6 Clear, Carson                Denison-OH                NT      53.29  
                  25.80       53.29 (27.49)                                        
  7 Brooks, Ben                  Eastern Mich-MI           NT     x53.30  
                  26.35       53.30 (26.95)                                        
  8 Carlson, Alec                Denison-OH                NT     x53.42  
                  26.07       53.42 (27.35)                                        
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kustritz, Kt                 Denison-OH                NT    1:02.17    9  
                  29.63     1:02.17 (32.54)                                        
  2 Mesaros, Kate                Denison-OH                NT    1:05.78    4  
                  31.09     1:05.78 (34.69)                                        
  3 Jones, Carlee                Eastern Mich-MI           NT    1:07.36    3  
                  32.06     1:07.36 (35.30)                                        
  4 Higdon, Ellen                Denison-OH                NT    1:08.68    2  
                  31.78     1:08.68 (36.90)                                        
  5 Staffeldt, Meike             Eastern Mich-MI           NT    1:09.16    1  
                  32.28     1:09.16 (36.88)                                        
  6 Ortiz, Arianna               Eastern Mich-MI           NT    1:09.60  
                  32.57     1:09.60 (37.03)                                        
  7 Stevens, Ellesse             Denison-OH                NT   x1:10.74  
                  33.24     1:10.74 (37.50)                                        
  8 Saddler, Abby                Eastern Mich-MI           NT   x1:11.32  
                  33.29     1:11.32 (38.03)                                        
 -- Byerly, Kaila                Denison-OH                NT   X1:12.00  
                  33.93     1:12.00 (38.07)                                        
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gingher, Ben                 Eastern Mich-MI           NT      57.89    9  
                  27.05       57.89 (30.84)                                        
  2 Tsenkov, Matthew             Eastern Mich-MI           NT      58.48    4  
                  27.52       58.48 (30.96)                                        
  3 Ball, Jake                   Denison-OH                NT      58.86    3  
                  27.68       58.86 (31.18)                                        
  4 Foster-Smith, Tiernan        Denison-OH                NT      59.07    2  
                  27.73       59.07 (31.34)                                        
  5 Hendry, Aaron                Eastern Mich-MI           NT      59.68    1  
                  28.14       59.68 (31.54)                                        
  6 Bergmann, Lance              Eastern Mich-MI           NT   x1:00.35  
                  28.63     1:00.35 (31.72)                                        
  7 Von Der Lippe, Jake          Denison-OH                NT    1:01.85  
                  28.99     1:01.85 (32.86)                                        
  8 O'Malley, Sam                Denison-OH                NT   x1:04.62  
                  29.62     1:04.62 (35.00)                                        
 -- Delahunty, Nathan            Denison-OH                NT   X1:01.56  
                  28.74     1:01.56 (32.82)                                        
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Desnoyers, Emilie            Eastern Mich-MI           NT    2:05.30    9  
                  28.52     1:00.41 (31.89)     1:32.83 (32.42)     2:05.30 (32.47)
  2 Garza, Halli                 Denison-OH                NT    2:06.04    4  
                  28.10       59.68 (31.58)     1:32.44 (32.76)     2:06.04 (33.60)
  3 Jorn, Eva                    Denison-OH                NT    2:07.93    3  
                  29.05     1:02.03 (32.98)     1:34.90 (32.87)     2:07.93 (33.03)
  4 Whelan, Zoe                  Denison-OH                NT    2:08.08    2  
                  28.60     1:00.64 (32.04)     1:33.87 (33.23)     2:08.08 (34.21)
  5 Staver, Ali                  Eastern Mich-MI           NT    2:09.94    1  
                  28.37     1:01.20 (32.83)     1:35.09 (33.89)     2:09.94 (34.85)
  6 Price, Samantha              Denison-OH                NT   x2:10.38  
                  29.19     1:01.45 (32.26)     1:35.28 (33.83)     2:10.38 (35.10)
  7 Sutherlin, Kylie             Eastern Mich-MI           NT    2:10.71  
                  28.84     1:02.22 (33.38)     1:36.63 (34.41)     2:10.71 (34.08)
  8 Thomas, Sydney               Eastern Mich-MI           NT   x2:15.40  
                  29.23     1:03.10 (33.87)     1:38.56 (35.46)     2:15.40 (36.84)
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perez, Ricky                 Eastern Mich-MI           NT    1:54.00    9  
                  25.79       54.95 (29.16)     1:24.80 (29.85)     1:54.00 (29.20)
  2 Saccurato, Aaron             Denison-OH                NT    1:54.88    4  
                  26.01       55.33 (29.32)     1:24.92 (29.59)     1:54.88 (29.96)
  3 Fox, Kenny                   Denison-OH                NT    1:55.01    3  
                  25.55       55.19 (29.64)     1:25.24 (30.05)     1:55.01 (29.77)
  4 Kent, Blake                  Denison-OH                NT    1:56.30    2  
                  26.27       55.61 (29.34)     1:25.68 (30.07)     1:56.30 (30.62)
  5 Kreider, Josh                Eastern Mich-MI           NT    1:56.60    1  
                  25.60       55.88 (30.28)     1:25.77 (29.89)     1:56.60 (30.83)
  6 Biagioli, Francis            Denison-OH                NT   x1:56.65  
                  26.46       56.37 (29.91)     1:26.25 (29.88)     1:56.65 (30.40)
  7 Tyson, Jake                  Eastern Mich-MI           NT    1:56.90  
                  26.29       56.37 (30.08)     1:26.47 (30.10)     1:56.90 (30.43)
  8 Johnson, Connor              Eastern Mich-MI           NT   x2:02.14  
                  25.72       56.50 (30.78)     1:28.91 (32.41)     2:02.14 (33.23)
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Stephanie          Eastern Mich-MI           NT      23.94    9  
  2 Nutter, Gabriella            Denison-OH                NT      24.28    4  
  3 Walker, Chase                Eastern Mich-MI           NT      24.42    3  
  4 Duncan, Delaney              Eastern Mich-MI           NT      24.62    2  
  5 Liberman, Michelle           Eastern Mich-MI           NT     x24.67  
  6 Chiappe, Mia                 Denison-OH                NT      24.75    1  
  7 Hopkins, Maddie              Denison-OH                NT      25.00  
  8 Morrison, Michaela           Denison-OH                NT     x25.04  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swift, Carter                Eastern Mich-MI           NT      21.11    9  
  2 Wagner, Zach                 Denison-OH                NT      21.16    4  
  3 Senior, Kymani               Denison-OH                NT      21.17    3  
  4 Hoch, Alec                   Eastern Mich-MI           NT      21.37    2  
  5 Kelly, Christien             Denison-OH                NT      21.77    1  
  6 Schulten, Trent              Denison-OH                NT     x21.82  
  7 Torres, Andrew               Eastern Mich-MI           NT      21.84  
  8 Burton, Wilson               Eastern Mich-MI           NT     x22.79  
 -- Verstandig, Kyle             Denison-OH                NT     X22.25  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shereda, Alexandra           Eastern Mich-MI           NP     259.88    9  
  2 Fitzgerald, Allison          Denison-OH                NP     249.75    4  
  3 Tsafantakis, Sophia          Eastern Mich-MI           NP     247.28    3  
  4 Schempf, Mia                 Eastern Mich-MI           NP     242.85    2  
  5 Clayton, Naomi               Denison-OH                NP     202.35    1  
  6 Weber, Emma                  Denison-OH                NP     199.28  
 
Event 16  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierre, Al'x                 Eastern Mich-MI           NP     264.75    9  
  2 Galluzzo, Noah               Eastern Mich-MI           NP     252.98    4  
  3 Gillis, Thomas               Eastern Mich-MI           NP     240.15    3  
  4 Ostojic, Evan                Denison-OH                NP     160.28    2  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Armstrong-Grant, Amelia      Eastern Mich-MI           NT      52.66    9  
                  25.35       52.66 (27.31)                                        
  2 Nutter, Gabriella            Denison-OH                NT      52.95    4  
                  25.62       52.95 (27.33)                                        
  3 Johnston, Stephanie          Eastern Mich-MI           NT      53.02    3  
                  25.76       53.02 (27.26)                                        
  4 Walker, Chase                Eastern Mich-MI           NT      53.43    2  
                  25.73       53.43 (27.70)                                        
  5 Chiappe, Mia                 Denison-OH                NT      53.80    1  
                  25.99       53.80 (27.81)                                        
  6 Staffeldt, Meike             Eastern Mich-MI           NT     x53.93  
                  26.14       53.93 (27.79)                                        
  7 Kirby, Casey                 Denison-OH                NT      54.47  
                  25.82       54.47 (28.65)                                        
  8 Morrison, Michaela           Denison-OH                NT     x54.72  
                  26.29       54.72 (28.43)                                        
 -- Javens, Devin                Denison-OH                NT     X56.50  
                  26.40       56.50 (30.10)                                        
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swift, Carter                Eastern Mich-MI           NT      46.45    9  
                  22.59       46.45 (23.86)                                        
  2 Hohm, Stuart                 Denison-OH                NT      46.53    4  
                  22.77       46.53 (23.76)                                        
  3 Tyson, Jake                  Eastern Mich-MI           NT      46.66    3  
                  22.41       46.66 (24.25)                                        
  4 Wagner, Zach                 Denison-OH                NT      47.19    2  
                  22.82       47.19 (24.37)                                        
  5 Hoch, Alec                   Eastern Mich-MI           NT      47.74    1  
                  23.00       47.74 (24.74)                                        
  6 Schulten, Trent              Denison-OH                NT      48.52  
                  23.52       48.52 (25.00)                                        
  7 Torres, Andrew               Eastern Mich-MI           NT     x48.55  
                  23.21       48.55 (25.34)                                        
  8 Clear, Carson                Denison-OH                NT     x48.79  
                  23.25       48.79 (25.54)                                        
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gavigan, Casey               Eastern Mich-MI           NT    2:02.50    9  
                  29.14       59.96 (30.82)     1:31.84 (31.88)     2:02.50 (30.66)
  2 Young, Claire                Eastern Mich-MI           NT    2:05.46    4  
                  29.26     1:00.61 (31.35)     1:33.21 (32.60)     2:05.46 (32.25)
  3 Hsu, Erica                   Denison-OH                NT    2:07.34    3  
                  30.25     1:02.41 (32.16)     1:35.25 (32.84)     2:07.34 (32.09)
  4 Horton, Bridget              Denison-OH                NT    2:07.50    2  
                  30.38     1:02.75 (32.37)     1:35.36 (32.61)     2:07.50 (32.14)
  5 Rusinko, Hannah              Denison-OH                NT    2:10.79    1  
                  30.85     1:03.96 (33.11)     1:37.61 (33.65)     2:10.79 (33.18)
  6 Hofmann, Riley               Eastern Mich-MI           NT    2:11.20  
                  30.99     1:04.05 (33.06)     1:37.80 (33.75)     2:11.20 (33.40)
  7 Kurkjian, Jacq               Denison-OH                NT   x2:11.77  
                  31.23     1:04.26 (33.03)     1:38.05 (33.79)     2:11.77 (33.72)
  8 Stewart, Avrie               Eastern Mich-MI           NT   x2:13.86  
                  31.66     1:05.47 (33.81)     1:39.56 (34.09)     2:13.86 (34.30)
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kawaguchi, Tosh              Eastern Mich-MI           NT    1:48.85    9  
                  25.67       53.29 (27.62)     1:21.28 (27.99)     1:48.85 (27.57)
  2 Segal, Matan                 Eastern Mich-MI           NT    1:51.33    4  
                  25.98       54.73 (28.75)     1:51.33 (56.60)                    
  3 Wang, Bebe                   Denison-OH                NT    1:51.61    3  
                  26.20       54.25 (28.05)     1:23.09 (28.84)     1:51.61 (28.52)
  4 Wesseling, Jason             Denison-OH                NT    1:55.72    2  
                  27.99       58.03 (30.04)     1:27.10 (29.07)     1:55.72 (28.62)
  5 Froemming, Nicholas          Denison-OH                NT    1:56.46    1  
                  27.08       56.47 (29.39)     1:26.26 (29.79)     1:56.46 (30.20)
  6 Carlson, Alec                Denison-OH                NT   x1:58.87  
                  27.92       56.94 (29.02)     1:27.68 (30.74)     1:58.87 (31.19)
  7 O'Shea, Chris                Eastern Mich-MI           NT    1:59.55  
                  27.52       57.32 (29.80)     1:28.02 (30.70)     1:59.55 (31.53)
  8 Smith, Corey                 Eastern Mich-MI           NT   x1:59.65  
                  28.55       59.81 (31.26)     1:30.84 (31.03)     1:59.65 (28.81)
 
Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kustritz, Kt                 Denison-OH                NT    2:18.17    9  
                  31.15     1:05.84 (34.69)     1:42.16 (36.32)     2:18.17 (36.01)
  2 Mesaros, Kate                Denison-OH                NT    2:25.96    4  
                  33.58     1:11.51 (37.93)     1:49.78 (38.27)     2:25.96 (36.18)
  3 Jones, Carlee                Eastern Mich-MI           NT    2:26.90    3  
                  30.25     1:10.24 (39.99)   2:26.90 (1:16.66)                    
  4 Shugarman, Alyssa            Eastern Mich-MI           NT    2:33.05    2  
                  33.73     1:12.64 (38.91)     1:52.59 (39.95)     2:33.05 (40.46)
  5 Higdon, Ellen                Denison-OH                NT    2:33.34    1  
                  34.09     1:13.24 (39.15)     1:53.33 (40.09)     2:33.34 (40.01)
  6 Winnert, Becca               Eastern Mich-MI           NT    2:34.06  
                  35.10     1:14.35 (39.25)     1:54.15 (39.80)     2:34.06 (39.91)
  7 Byerly, Kaila                Denison-OH                NT   x2:38.92  
                  35.37     1:15.22 (39.85)     1:56.62 (41.40)     2:38.92 (42.30)
 -- Stevens, Ellesse             Denison-OH                NT   X2:34.16  
                  35.29     1:14.85 (39.56)     1:54.64 (39.79)     2:34.16 (39.52)
 
Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gingher, Ben                 Eastern Mich-MI           NT    2:06.72    9  
                  28.49     1:01.28 (32.79)     1:34.07 (32.79)     2:06.72 (32.65)
  2 Brooks, Ben                  Eastern Mich-MI           NT    2:08.21    4  
                  28.55     1:01.48 (32.93)     1:35.20 (33.72)     2:08.21 (33.01)
  3 Tsenkov, Matthew             Eastern Mich-MI           NT    2:08.85    3  
                  28.68     1:01.43 (32.75)     1:35.39 (33.96)     2:08.85 (33.46)
  4 Stevenson, Ryan              Denison-OH                NT    2:09.53    2  
                  29.64     1:02.88 (33.24)     1:36.04 (33.16)     2:09.53 (33.49)
  5 Ball, Jake                   Denison-OH                NT    2:10.85    1  
                  30.01     1:03.30 (33.29)     1:37.24 (33.94)     2:10.85 (33.61)
  6 Bergmann, Lance              Eastern Mich-MI           NT   x2:11.80  
                  30.20     1:04.08 (33.88)     1:37.89 (33.81)     2:11.80 (33.91)
  7 Foster-Smith, Tiernan        Denison-OH                NT    2:16.58  
                  30.60     1:06.03 (35.43)     1:41.84 (35.81)     2:16.58 (34.74)
  8 Delahunty, Nathan            Denison-OH                NT   x2:17.49  
                  31.71     1:07.35 (35.64)     1:42.24 (34.89)     2:17.49 (35.25)
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swartz, Nicole               Eastern Mich-MI           NT    5:02.73    9  
                  27.99       57.95 (29.96)     1:28.60 (30.65)     1:59.09 (30.49)
        2:29.82 (30.73)     3:00.43 (30.61)     3:31.06 (30.63)     4:01.86 (30.80)
        4:32.89 (31.03)     5:02.73 (29.84)                                        
  2 Dombkowski, Sarah            Eastern Mich-MI           NT    5:09.89    4  
                  29.58     1:00.33 (30.75)     1:31.21 (30.88)     2:02.30 (31.09)
        2:33.30 (31.00)     3:04.49 (31.19)     3:35.80 (31.31)     4:07.34 (31.54)
        4:38.88 (31.54)     5:09.89 (31.01)                                        
  3 Zaravella, Natalie           Denison-OH                NT    5:13.35    3  
                  29.23     1:00.37 (31.14)     1:31.80 (31.43)     2:03.33 (31.53)
        2:35.11 (31.78)     3:06.91 (31.80)     3:38.95 (32.04)     4:10.68 (31.73)
        4:42.30 (31.62)     5:13.35 (31.05)                                        
  4 Marion, Marissa              Eastern Mich-MI           NT    5:15.58    2  
                  29.52     1:00.52 (31.00)     1:32.04 (31.52)     2:04.05 (32.01)
        2:35.50 (31.45)     3:07.15 (31.65)     3:39.27 (32.12)     4:11.38 (32.11)
        4:43.85 (32.47)     5:15.58 (31.73)                                        
  5 Scanlan, Kaitie              Eastern Mich-MI           NT   x5:18.12  
                  28.86       59.93 (31.07)     1:31.90 (31.97)     2:04.06 (32.16)
        2:36.48 (32.42)     3:08.62 (32.14)     3:40.87 (32.25)     4:13.42 (32.55)
        4:46.20 (32.78)     5:18.12 (31.92)                                        
  6 Wickman, Logan               Denison-OH                NT    5:19.71    1  
                  29.14     1:01.05 (31.91)     1:32.91 (31.86)     2:05.01 (32.10)
        2:37.48 (32.47)     3:10.08 (32.60)     3:42.52 (32.44)     4:15.18 (32.66)
        4:47.71 (32.53)     5:19.71 (32.00)                                        
  7 Colville, Caroline           Denison-OH                NT    5:22.25  
                  29.35     1:01.42 (32.07)     1:33.98 (32.56)     2:06.63 (32.65)
        2:39.52 (32.89)     3:12.21 (32.69)     3:45.00 (32.79)     4:17.63 (32.63)
        4:50.39 (32.76)     5:22.25 (31.86)                                        
  8 Lenz, Sydney                 Denison-OH                NT   x5:22.32  
                  30.20     1:02.87 (32.67)     1:35.49 (32.62)     2:08.29 (32.80)
        2:40.99 (32.70)     3:13.29 (32.30)     3:45.77 (32.48)     4:18.67 (32.90)
        4:51.19 (32.52)     5:22.32 (31.13)                                        
 -- Nugent, Haley                Denison-OH                NT   X5:31.49  
                  31.12     1:04.64 (33.52)     1:38.22 (33.58)     2:11.88 (33.66)
        2:45.89 (34.01)     3:19.53 (33.64)     3:52.64 (33.11)     4:25.86 (33.22)
        4:59.06 (33.20)     5:31.49 (32.43)                                        
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hedman, Matthew              Denison-OH                NT    4:37.18    9  
                  25.55       53.26 (27.71)     1:21.53 (28.27)     1:49.50 (27.97)
        2:17.74 (28.24)     2:45.88 (28.14)     3:13.92 (28.04)     3:42.03 (28.11)
        4:09.94 (27.91)     4:37.18 (27.24)                                        
  2 Saladin, Parker              Eastern Mich-MI           NT    4:39.33    4  
                  26.20       53.66 (27.46)     1:22.08 (28.42)     1:50.68 (28.60)
        2:19.23 (28.55)     2:47.74 (28.51)     3:15.75 (28.01)     3:44.35 (28.60)
        4:13.02 (28.67)     4:39.33 (26.31)                                        
  3 Dauksher, Walt               Denison-OH                NT    4:39.68    3  
                  25.92       54.30 (28.38)     1:23.15 (28.85)     1:51.91 (28.76)
        2:20.69 (28.78)     2:49.13 (28.44)     3:17.33 (28.20)     3:45.72 (28.39)
        4:13.36 (27.64)     4:39.68 (26.32)                                        
  4 Olmos, Tanner                Eastern Mich-MI           NT    4:46.70    2  
                  26.39       55.37 (28.98)     1:24.92 (29.55)     1:54.37 (29.45)
        2:23.79 (29.42)     2:52.96 (29.17)     3:21.86 (28.90)     3:50.42 (28.56)
        4:18.84 (28.42)     4:46.70 (27.86)                                        
  5 Arrieta, Alex                Eastern Mich-MI           NT    4:49.35    0.5
                  26.68       56.27 (29.59)     1:26.22 (29.95)     1:56.07 (29.85)
        2:26.07 (30.00)     2:55.74 (29.67)     3:25.60 (29.86)     3:55.94 (30.34)
        4:23.08 (27.14)     4:49.35 (26.27)                                        
  5 Horton, Drake                Denison-OH                NT    4:49.35    0.5
                  26.93       55.94 (29.01)     1:25.13 (29.19)     1:54.93 (29.80)
        2:24.60 (29.67)     2:54.47 (29.87)     3:24.47 (30.00)     3:54.48 (30.01)
        4:23.17 (28.69)     4:49.35 (26.18)                                        
  7 Stauffer, John               Denison-OH                NT   x4:52.34  
                  25.80       54.24 (28.44)     1:23.68 (29.44)     1:53.50 (29.82)
        2:23.14 (29.64)     2:52.90 (29.76)     3:22.67 (29.77)     3:52.46 (29.79)
        4:23.35 (30.89)     4:52.34 (28.99)                                        
 -- Baker, James                 Denison-OH                NT   X4:47.61  
                  26.33       55.38 (29.05)     1:24.42 (29.04)     1:53.46 (29.04)
        2:22.92 (29.46)     2:52.43 (29.51)     3:21.71 (29.28)     3:51.17 (29.46)
        4:20.19 (29.02)     4:47.61 (27.42)                                        
 
Event 25  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liberman, Michelle           Eastern Mich-MI           NT      57.48    9  
                  27.27       57.48 (30.21)                                        
  2 Hopkins, Maddie              Denison-OH                NT      57.96    4  
                  27.13       57.96 (30.83)                                        
  3 Le, Angela                   Denison-OH                NT      58.32    3  
                  26.93       58.32 (31.39)                                        
  4 Vrcic, Dora                  Eastern Mich-MI           NT      58.72    2  
  5 Staver, Ali                  Eastern Mich-MI           NT      58.91    1  
                  27.22       58.91 (31.69)                                        
  6 Da Costa, Marcella           Eastern Mich-MI           NT     x59.71  
                  28.05       59.71 (31.66)                                        
  7 Whelan, Zoe                  Denison-OH                NT    1:00.22  
                  28.05     1:00.22 (32.17)                                        
  8 Price, Samantha              Denison-OH                NT   x1:00.51  
                  28.47     1:00.51 (32.04)                                        
 
Event 26  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Logan                Eastern Mich-MI           NT      49.04    9  
                  22.90       49.04 (26.14)                                        
  2 Fox, Kenny                   Denison-OH                NT      50.52    4  
                  23.67       50.52 (26.85)                                        
  3 Senior, Kymani               Denison-OH                NT      50.67    3  
                  23.81       50.67 (26.86)                                        
  4 Martin, Matt                 Eastern Mich-MI           NT      51.44    2  
  5 Marsden-Readford, Liam       Denison-OH                NT      51.54    1  
                  23.73       51.54 (27.81)                                        
  6 Krusinski, Mark              Eastern Mich-MI           NT      52.14  
                  24.15       52.14 (27.99)                                        
  7 Desmet, P.J.                 Denison-OH                NT     x53.04  
                  24.73       53.04 (28.31)                                        
  8 Johnson, Connor              Eastern Mich-MI           NT     x53.17  
                  24.04       53.17 (29.13)                                        
 -- McHugh, Matt                 Denison-OH                NT     X52.97  
                  24.55       52.97 (28.42)                                        
 
Event 27  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fitzgerald, Allison          Denison-OH                NP     241.35    9  
  2 Clayton, Naomi               Denison-OH                NP     221.40    4  
  3 Tsafantakis, Sophia          Eastern Mich-MI           NP     216.75    3  
  4 Weber, Emma                  Denison-OH                NP     211.65    2  
  5 Shereda, Alexandra           Eastern Mich-MI           NP     197.03    1  
  6 Schempf, Mia                 Eastern Mich-MI           NP     189.68  
 
Event 28  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gillis, Thomas               Eastern Mich-MI           NP     295.20    9  
  2 Pierre, Al'x                 Eastern Mich-MI           NP     267.23    4  
  3 Galluzzo, Noah               Eastern Mich-MI           NP     212.03    3  
  4 Ostojic, Evan                Denison-OH                NP     143.93    2  
  5 McCullough, Liam             Denison-OH                NP     139.05    1  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutherlin, Kylie             Eastern Mich-MI           NT    2:09.46    9  
                  28.06     1:00.90 (32.84)     1:39.89 (38.99)     2:09.46 (29.57)
  2 Jones, Carlee                Eastern Mich-MI           NT    2:09.86    4  
                  28.55     1:01.62 (33.07)     1:39.67 (38.05)     2:09.86 (30.19)
  3 Young, Claire                Eastern Mich-MI           NT    2:10.36    2.5
                  28.82     1:01.00 (32.18)     1:40.27 (39.27)     2:10.36 (30.09)
  3 Garza, Halli                 Denison-OH                NT    2:10.36    2.5
                  28.48     1:02.44 (33.96)     1:40.08 (37.64)     2:10.36 (30.28)
  5 Horton, Bridget              Denison-OH                NT    2:12.98    1  
                  28.88     1:02.58 (33.70)     1:41.81 (39.23)     2:12.98 (31.17)
  6 Mesaros, Kate                Denison-OH                NT    2:13.61  
                  29.10     1:04.11 (35.01)     1:41.90 (37.79)     2:13.61 (31.71)
  7 Hofmann, Riley               Eastern Mich-MI           NT   x2:14.65  
                  29.77     1:04.00 (34.23)     1:44.13 (40.13)     2:14.65 (30.52)
  8 Wickman, Logan               Denison-OH                NT   x2:19.49  
                  29.38     1:04.59 (35.21)     1:47.39 (42.80)     2:19.49 (32.10)
 -- Byerly, Kaila                Denison-OH                NT   X2:25.14  
                  30.58     1:09.32 (38.74)     1:51.18 (41.86)     2:25.14 (33.96)
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perez, Ricky                 Eastern Mich-MI           NT    1:54.43    9  
                  25.47       54.40 (28.93)     1:28.02 (33.62)     1:54.43 (26.41)
  2 Wang, Bebe                   Denison-OH                NT    1:54.74    4  
                  24.92       53.72 (28.80)     1:27.87 (34.15)     1:54.74 (26.87)
  3 Brooks, Ben                  Eastern Mich-MI           NT    1:58.07    3  
                  25.28       55.11 (29.83)     1:29.30 (34.19)     1:58.07 (28.77)
  4 Stevenson, Ryan              Denison-OH                NT    1:58.87    2  
                  26.12       57.37 (31.25)     1:30.88 (33.51)     1:58.87 (27.99)
  5 Hendry, Aaron                Eastern Mich-MI           NT    2:00.52    1  
                  25.89       58.28 (32.39)     1:32.48 (34.20)     2:00.52 (28.04)
  6 Tsenkov, Matthew             Eastern Mich-MI           NT   x2:01.25  
                  25.91       59.16 (33.25)     1:32.64 (33.48)     2:01.25 (28.61)
  7 Kent, Blake                  Denison-OH                NT    2:01.46  
                  26.05       57.15 (31.10)     1:33.59 (36.44)     2:01.46 (27.87)
  8 Ball, Jake                   Denison-OH                NT   x2:01.48  
                  27.31       59.25 (31.94)     1:33.31 (34.06)     2:01.48 (28.17)
 
Event 31  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eastern Michigan University-MI  'A'                    NT    3:31.05   11  
     1) Johnston, Stephanie             2) Staffeldt, Meike               
     3) Armstrong-Grant, Amelia         4) Walker, Chase                  
                  25.21       52.87 (52.87)     1:18.04 (25.17)     1:45.90 (53.03)
        2:10.82 (24.92)     2:38.37 (52.47)     3:03.27 (24.90)     3:31.05 (52.68)
  2 Denison University-OH  'A'                             NT    3:33.84    4  
     1) Kirby, Casey                    2) Kustritz, Kt                   
     3) Nutter, Gabriella               4) Morrison, Michaela             
                  25.93       54.54 (54.54)     1:19.80 (25.26)     1:47.19 (52.65)
        2:11.91 (24.72)     2:39.42 (52.23)     3:04.94 (25.52)     3:33.84 (54.42)
  3 Eastern Michigan University-MI  'B'                    NT    3:35.75    2  
     1) Marion, Marissa                 2) Desnoyers, Emilie              
     3) Swartz, Nicole                  4) Vrcic, Dora                    
                  26.03       54.38 (54.38)     1:19.61 (25.23)     1:47.27 (52.89)
        2:13.29 (26.02)     2:42.02 (54.75)     3:07.17 (25.15)     3:35.75 (53.73)
  4 Denison University-OH  'B'                             NT    3:38.88  
     1) Hopkins, Maddie                 2) Zaravella, Natalie             
     3) Le, Angela                      4) Chiappe, Mia                   
                  26.15       54.88 (54.88)     1:21.33 (26.45)     1:50.37 (55.49)
        2:16.47 (26.10)     2:45.27 (54.90)     3:10.60 (25.33)     3:38.88 (53.61)
  5 Eastern Michigan University-MI  'C'                    NT   x3:39.53  
     1) Newell, Hannah                  2) Rapien, Abby                   
     3) Scanlan, Kaitie                 4) Duncan, Delaney                
                  26.69       55.18 (55.18)     1:21.68 (26.50)     1:50.49 (55.31)
        2:17.15 (26.66)     2:46.47 (55.98)     3:11.77 (25.30)     3:39.53 (53.06)
  6 Eastern Michigan University-MI  'D'                    NT   x3:41.94  
     1) Thomas, Sydney                  2) Gavigan, Casey                 
     3) Ortiz, Arianna                  4) Ignasiak, Hunter               
                  26.44       55.14 (55.14)     1:21.42 (26.28)     1:50.82 (55.68)
        2:16.68 (25.86)     2:46.12 (55.30)     3:12.93 (26.81)     3:41.94 (55.82)
  7 Denison University-OH  'C'                             NT   x3:44.96  
     1) Hsu, Erica                      2) Javens, Devin                  
     3) Rusinko, Hannah                 4) Garza, Halli                   
                  26.78       55.49 (55.49)     1:22.67 (27.18)     1:52.41 (56.92)
        2:19.51 (27.10)     2:49.10 (56.69)     3:15.91 (26.81)     3:44.96 (55.86)
  8 Denison University-OH  'D'                             NT   x3:48.77  
     1) Wickman, Logan                  2) Colville, Caroline             
     3) Jorn, Eva                       4) Price, Samantha                
                  27.30       57.44 (57.44)     1:24.28 (26.84)     1:54.06 (56.62)
        2:21.01 (26.95)     2:50.80 (56.74)     3:18.38 (27.58)     3:48.77 (57.97)
 -- Denison University-OH  'E'                             NT   X3:55.55  
     1) Lenz, Sydney                    2) Whelan, Zoe                    
     3) Higdon, Ellen                   4) Nugent, Haley                  
                  28.69       59.14 (59.14)     1:27.12 (27.98)     1:58.04 (58.90)
        2:26.51 (28.47)   2:58.23 (1:00.19)     3:25.47 (27.24)     3:55.55 (57.32)
 
Event 32  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eastern Michigan University-MI  'A'                    NT    3:03.24   11  
     1) Kawaguchi, Tosh                 2) Burton, Logan                  
     3) Tyson, Jake                     4) Swift, Carter                  
                  22.39       46.53 (46.53)     1:08.15 (21.62)     1:32.27 (45.74)
        1:54.06 (21.79)     2:18.19 (45.92)     2:39.58 (21.39)     3:03.24 (45.05)
  2 Denison University-OH  'A'                             NT    3:04.98    4  
     1) Dauksher, Walt                  2) Senior, Kymani                 
     3) Fox, Kenny                      4) Wagner, Zach                   
                  22.66       46.74 (46.74)     1:08.18 (21.44)     1:32.90 (46.16)
        1:54.54 (21.64)     2:18.70 (45.80)     2:40.41 (21.71)     3:04.98 (46.28)
  3 Denison University-OH  'B'                             NT    3:07.49    2  
     1) Desmet, P.J.                    2) Hohm, Stuart                   
     3) Carlson, Alec                   4) Horton, Drake                  
                  22.76       47.46 (47.46)     1:09.35 (21.89)     1:33.06 (45.60)
        1:55.28 (22.22)     2:20.74 (47.68)     2:42.94 (22.20)     3:07.49 (46.75)
  4 Eastern Michigan University-MI  'B'                    NT    3:10.25  
     1) Segal, Matan                    2) Hoch, Alec                     
     3) Torres, Andrew                  4) Krusinski, Mark                
                  22.99       47.28 (47.28)     1:09.67 (22.39)     1:34.13 (46.85)
        1:56.84 (22.71)     2:22.48 (48.35)     2:44.97 (22.49)     3:10.25 (47.77)
  5 Denison University-OH  'C'                             NT   x3:11.34  
     1) Wesseling, Jason                2) Schulten, Trent                
     3) McHugh, Matt                    4) Marsden-Readford, Liam         
                  23.25       47.83 (47.83)     1:10.49 (22.66)     1:35.58 (47.75)
        1:58.31 (22.73)     2:23.57 (47.99)     2:38.01 (14.44)     3:11.34 (47.77)
  6 Eastern Michigan University-MI  'C'                    NT   x3:18.14  
     1) Ehrman, Jacob                   2) Kreider, Josh                  
     3) Perez, Ricky                    4) Burton, Wilson                 
                  23.63       50.13 (50.13)     1:13.43 (23.30)     1:39.28 (49.15)
        2:02.27 (22.99)     2:28.23 (48.95)     2:52.20 (23.97)     3:18.14 (49.91)
  7 Eastern Michigan University-MI  'D'                    NT   x3:18.90  
     1) Johnson, Connor                 2) Gingher, Ben                   
     3) Maxwell, Gus                    4) O'Shea, Chris                  
                  23.67       50.61 (50.61)     1:14.09 (23.48)     1:41.13 (50.52)
        2:04.74 (23.61)     2:31.06 (49.93)     2:53.67 (22.61)     3:18.90 (47.84)
  8 Denison University-OH  'D'                             NT   x3:22.13  
     1) Verstandig, Kyle                2) Lowe, Victor                   
     3) Froemming, Nicholas             4) Sigloh, Chas                   
                  24.70       51.75 (51.75)     1:15.60 (23.85)     1:44.31 (52.56)
        2:07.08 (22.77)     2:32.41 (48.10)     2:55.60 (23.19)     3:22.13 (49.72)
 
Event 104  Men 1000 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Berman, Jackson              Denison-OH                NT    9:55.84  
                  27.18       56.80 (29.62)     1:26.94 (30.14)     1:56.99 (30.05)
        2:27.08 (30.09)     2:57.41 (30.33)     3:27.70 (30.29)     3:57.98 (30.28)
        4:28.52 (30.54)     4:58.84 (30.32)     5:28.89 (30.05)     5:59.15 (30.26)
        6:29.29 (30.14)     6:59.34 (30.05)     7:29.41 (30.07)     7:59.28 (29.87)
        8:28.68 (29.40)     8:58.53 (29.85)     9:28.28 (29.75)     9:55.84 (27.56)
  2 Maher, Adrian                Denison-OH                NT    9:57.85  
                  26.45       55.88 (29.43)     1:25.53 (29.65)     1:55.61 (30.08)
        2:26.13 (30.52)     2:56.64 (30.51)     3:27.53 (30.89)     3:57.91 (30.38)
        4:28.35 (30.44)     4:58.78 (30.43)     5:29.01 (30.23)     5:59.40 (30.39)
        6:29.74 (30.34)     7:00.18 (30.44)     7:30.65 (30.47)     8:01.14 (30.49)
        8:31.44 (30.30)     9:01.48 (30.04)     9:30.35 (28.87)     9:57.85 (27.50)
  3 Waldram, Oliver              Denison-OH                NT   10:03.53  
                  27.00       57.00 (30.00)     1:26.92 (29.92)     1:57.17 (30.25)
        2:27.20 (30.03)     2:57.30 (30.10)     3:27.71 (30.41)     3:58.07 (30.36)
        4:28.55 (30.48)     4:59.04 (30.49)     5:28.81 (29.77)     5:59.36 (30.55)
        6:29.44 (30.08)     6:59.75 (30.31)     7:29.99 (30.24)     8:00.62 (30.63)
        8:31.30 (30.68)     9:02.25 (30.95)     9:33.21 (30.96)    10:03.53 (30.32)
  4 Anderson, Gus                Denison-OH                NT  x10:26.08  
                  27.56       57.15 (29.59)     1:27.35 (30.20)     1:57.90 (30.55)
        2:28.63 (30.73)     2:59.49 (30.86)     3:30.44 (30.95)     4:01.51 (31.07)
        4:33.03 (31.52)     5:04.60 (31.57)     5:35.90 (31.30)     6:07.68 (31.78)
        6:39.84 (32.16)     7:12.25 (32.41)     7:44.54 (32.29)     8:17.21 (32.67)
        8:49.73 (32.52)     9:22.34 (32.61)     9:54.46 (32.12)    10:26.08 (31.62)
 
Event 105  Women 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Winnert, Becca               Eastern Mich-MI           NT    1:56.20  
                  27.21       56.78 (29.57)     1:26.50 (29.72)     1:56.20 (29.70)
  2 Dombkowski, Sarah            Eastern Mich-MI           NT    1:57.31  
                  27.89       57.53 (29.64)     1:27.71 (30.18)     1:57.31 (29.60)
  3 Newell, Hannah               Eastern Mich-MI           NT    2:01.04  
                  27.44       57.84 (30.40)     1:28.93 (31.09)     2:01.04 (32.11)
 
Event 106  Men 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klemptner, Ryan              Denison-OH                NT    1:49.33  
                  25.63       54.14 (28.51)     1:22.15 (28.01)     1:49.33 (27.18)
  2 Kabelka, Franz               Denison-OH                NT    1:54.15  
                  26.42       55.15 (28.73)     1:24.61 (29.46)     1:54.15 (29.54)
  3 Spencer, John                Denison-OH                NT    1:54.16  
                  25.31       54.15 (28.84)     1:24.29 (30.14)     1:54.16 (29.87)
 
Event 112  Men 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reed, Matt                   Denison-OH                NT    2:00.74  
                  27.49       58.45 (30.96)     1:29.22 (30.77)     2:00.74 (31.52)
  2 Swanson, Brandt              Denison-OH                NT    2:01.85  
                  27.05       57.87 (30.82)     1:29.44 (31.57)     2:01.85 (32.41)
 
Event 118  Men 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McHugh, Matt                 Denison-OH                NT      47.90  
                  23.04       47.90 (24.86)                                        
  2 Gerlach, Eric                Denison-OH                NT      49.37  
                  23.67       49.37 (25.70)                                        
  3 Lowe, Victor                 Denison-OH                NT      49.64  
                  23.32       49.64 (26.32)                                        
  4 Weicht, Brett                Denison-OH                NT     x50.71  
                  24.20       50.71 (26.51)                                        
  5 Delahunty, Andrew            Denison-OH                NT     x51.66  
                  24.57       51.66 (27.09)                                        
 
Event 120  Men 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Ryan               Denison-OH                NT    2:01.81  
                  29.34     1:00.61 (31.27)     1:31.47 (30.86)     2:01.81 (30.34)
  2 Locke, Thomas                Denison-OH                NT    2:02.57  
                  28.73     1:00.13 (31.40)     1:31.26 (31.13)     2:02.57 (31.31)
  3 Benson, Kevin                Denison-OH                NT    2:03.35  
                  29.52     1:00.82 (31.30)     1:32.37 (31.55)     2:03.35 (30.98)
 
Event 122  Men 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gaumer, Peyton               Denison-OH                NT    2:15.28  
                  30.02     1:03.72 (33.70)     1:39.22 (35.50)     2:15.28 (36.06)
  2 Hammond, Zach                Denison-OH                NT    2:21.80  
                  29.84     1:02.99 (33.15)     1:43.88 (40.89)     2:21.80 (37.92)
 
Event 208  Men 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sigloh, Chas                 Denison-OH                NT      54.70  
                  26.71       54.70 (27.99)                                        
  2 Locke, Thomas                Denison-OH                NT      56.47  
                  26.29       56.47 (30.18)                                        
  3 O'Malley, Sam                Denison-OH                NT      59.85  
                  29.03       59.85 (30.82)                                        
  4 Spencer, John                Denison-OH                NT   x1:02.60  
                  29.91     1:02.60 (32.69)                                        
 
Event 210  Men 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hammond, Zach                Denison-OH                NT    1:03.58  
                  30.00     1:03.58 (33.58)                                        
 
Event 214  Men 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gerlach, Eric                Denison-OH                NT      22.53  
  2 Lowe, Victor                 Denison-OH                NT      22.59  
  3 Delahunty, Andrew            Denison-OH                NT      22.90  
 
Event 217  Women 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Newell, Hannah               Eastern Mich-MI           NT      54.96  
                  26.57       54.96 (28.39)                                        
  2 Saddler, Abby                Eastern Mich-MI           NT      55.16  
                  26.56       55.16 (28.60)                                        
  3 Ignasiak, Hunter             Eastern Mich-MI           NT      55.33  
                  26.56       55.33 (28.77)                                        
 
Event 218  Men 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Christien             Denison-OH                NT      49.08  
                  23.48       49.08 (25.60)                                        
  2 Klemptner, Ryan              Denison-OH                NT      49.40  
                  23.63       49.40 (25.77)                                        
  3 Maxwell, Gus                 Eastern Mich-MI           NT      49.44  
                  23.67       49.44 (25.77)                                        
  4 Verstandig, Kyle             Denison-OH                NT      49.70  
                  23.91       49.70 (25.79)                                        
  5 Von Der Lippe, Jake          Denison-OH                NT     x50.04  
                  23.60       50.04 (26.44)                                        
  6 Kabelka, Franz               Denison-OH                NT     x53.17  
                  25.17       53.17 (28.00)                                        
 
Event 224  Men 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burdick, Ben                 Denison-OH                NT    4:48.30  
                  26.62       55.70 (29.08)     1:24.98 (29.28)     1:54.49 (29.51)
        2:23.97 (29.48)     2:53.12 (29.15)     3:22.34 (29.22)     3:51.46 (29.12)
        4:20.60 (29.14)     4:48.30 (27.70)                                        
  2 Waldram, Oliver              Denison-OH                NT    4:48.34  
                  26.54       55.50 (28.96)     1:24.92 (29.42)     1:54.74 (29.82)
        2:24.17 (29.43)     2:53.04 (28.87)     3:22.61 (29.57)     3:52.22 (29.61)
        4:21.33 (29.11)     4:48.34 (27.01)                                        
  3 Olmos, Tanner                Eastern Mich-MI           NT    4:48.77  
                  25.32       53.63 (28.31)     1:22.81 (29.18)     1:52.36 (29.55)
        2:22.13 (29.77)     2:51.73 (29.60)     3:22.11 (30.38)     3:51.94 (29.83)
        4:21.06 (29.12)     4:48.77 (27.71)                                        
  4 Berman, Jackson              Denison-OH                NT    4:51.80  
                  26.86       55.65 (28.79)     1:24.84 (29.19)     1:54.55 (29.71)
        2:24.50 (29.95)     2:54.09 (29.59)     3:23.91 (29.82)     3:53.80 (29.89)
        4:23.62 (29.82)     4:51.80 (28.18)                                        
  5 Saccurato, Aaron             Denison-OH                NT   x4:55.94  
                  26.31       55.27 (28.96)     1:25.05 (29.78)     1:55.32 (30.27)
        2:25.41 (30.09)     2:55.63 (30.22)     3:25.99 (30.36)     3:56.09 (30.10)
        4:26.27 (30.18)     4:55.94 (29.67)                                        
  6 Benson, Kevin                Denison-OH                NT   x5:00.01  
                  26.93       56.49 (29.56)     1:26.89 (30.40)     1:57.53 (30.64)
        2:28.36 (30.83)     2:58.99 (30.63)     3:29.54 (30.55)     4:00.18 (30.64)
        4:30.80 (30.62)     5:00.01 (29.21)                                        
  7 Anderson, Gus                Denison-OH                NT   x5:08.32  
                  27.18       56.78 (29.60)     1:27.38 (30.60)     1:58.73 (31.35)
        2:30.37 (31.64)     3:02.31 (31.94)     3:33.92 (31.61)     4:05.74 (31.82)
        4:37.32 (31.58)     5:08.32 (31.00)                                        
 
Event 226  Men 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kreider, Josh                Eastern Mich-MI           NT      52.45  
                  24.52       52.45 (27.93)                                        
  2 Weicht, Brett                Denison-OH                NT      53.24  
                  24.80       53.24 (28.44)                                        
  3 Swanson, Brandt              Denison-OH                NT      53.80  
                  25.05       53.80 (28.75)                                        
  4 Reed, Matt                   Denison-OH                NT      55.56  
                  25.82       55.56 (29.74)                                        
 
Event 230  Men 400 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biagioli, Francis            Denison-OH                NT    4:13.70  
                  26.76       57.00 (30.24)     1:30.93 (33.93)     2:04.11 (33.18)
        2:39.84 (35.73)     3:16.41 (36.57)     3:46.18 (29.77)     4:13.70 (27.52)
  2 Anderson, Ryan               Denison-OH                NT    4:20.84  
                  28.87     1:01.18 (32.31)     1:34.69 (33.51)     2:07.21 (32.52)
        2:44.69 (37.48)     3:22.44 (37.75)     3:52.52 (30.08)     4:20.84 (28.32)
  3 Maher, Adrian                Denison-OH                NT    4:21.14  
                  27.81       59.57 (31.76)     1:34.65 (35.08)     2:08.91 (34.26)
        2:47.19 (38.28)     3:26.10 (38.91)     3:54.29 (28.19)     4:21.14 (26.85)
  4 Gaumer, Peyton               Denison-OH                NT   x4:28.52  
                  27.72       59.99 (32.27)     1:37.41 (37.42)     2:14.25 (36.84)
        2:49.55 (35.30)     3:25.84 (36.29)     3:57.58 (31.74)     4:28.52 (30.94)
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 230                   
 
  1. Eastern Michigan University       184.5   2. Denison University                115.5
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 230                    
 
  1. Eastern Michigan University       187.5   2. Denison University                111.5